Autokross: Solis uz priekšu Buggy 1600 plānos


Dāvja Aupes un Gunta Kļaviņa komanda cītīgi strādā pie jauna divu motoru bagija būves. Uz sezonas sākumu gan tehnika nebūs gatava, tāpēc Smiltenē Aupe startēs ar līdzšinējo bagiju. Mašīna ir tirgošanā, tāpēc Dāvis startēs saudzējošā režīmā. Tas gan nenozīmē, ka sportistam nav vēlme revanšēties par neveiksmi Smiltenē pērnā gada nogalē, kad, būdams pārliecinošs favorīts, Aupe piedzīvoja biežus elektrības defektus. Komanda arī vēlas līdz Eiropas čempionāta Mūsas posmam līdzšinējai mašīnai veikt nelielus jauninājumus.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-19 22:27  |  Skatīts: 589x

Lasīt tālāk.


Autokross: Novapaka pārsteidz ar dīvainu segumu


Latvijas autokrosa braucēji pulcējas Novapakā – ceturtdienas vakarā Čehijas trasē bija ieradušies visi gaidītie, izņemot Jāni Boku, kurš trasē parādīsies piektdien. Kaujas gatavībā ir Māris Līcis, Andris un Juris Kuļikovski, Dāvis Aupe un Oskars Eglītis. Tikmēr Līcis ziņo, ka Novapaka pārsteidz ar salīdzinoši vienkāršu pieeju seguma gatavošanā: „Trases segums diezgan briesmīgs — pāris dienas iepriekš tika līdzinātas uz trases izbērtās smilšu čupas, viss ir irdens. Nākošajās dienās sola lietu, tāpēc paredzams, ka trase būs ļoti bedraina.”
...
Komentāri (0)  |  2013-03-19 22:22  |  Skatīts: 530x

Lasīt tālāk.


Autokross: Latvieši gatavojas mežonīgajai Novapakai


Latvijas autokrosa braucēji nedēļas nogalē aizvadīs vienu no smagākajiem Eiropas autokrosa čempionāta posmiem leģendārajā Novapakas trasē. Īpaši nopietnā konkurencē uz starta Buggy1600 klasē stāsies Māris Līcis, Andris Kuļikovskis, Dāvis Aupe un Oskars Eglītis. SuperBuggy klasē cīņai gatavojas Jānis Boks un Juris Kuļikovskis. Cik zināms, uz sacīksti tomēr nedosies dalībnieku sarakstos atrodamais Jānis Bogdanovičs TouringAutocross klasē.
Uz Čehiju jau devies Dāvis Aupe ar savu komandu, kurš var izrādīties interesants spēlētājs gan uz kopējā Buggy1600 klases fona, gan latviešu iekšējās attiecībās. Starp citu, par attiecībām runājot, rīkotāji parūpējušies, lai Latvijas sportisti varētu parkā atrasties vienkopus. Tas ir ļoti patīkami, ņemot vērā, ka dalībnieku skaits sacīkstē pārsniedz simtu un, lai satiktu savējos, jāmēro, iespējams, gana nepatīkami attālumi.Informācija ņemta no autocross.lv
...
Komentāri (0)  |  2013-03-19 22:13  |  Skatīts: 501x

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 |