Autokross: Pēdējās dienas pirms starta: Buggy1600


Baltijas kausa izcīņa bagiju klasē sākas ar simpātisku astoņu dalībnieku sastāvu, turklāt Smiltenē kopējai jautrībai treniņus ar SuperBuggy aizvadīs arī Jānis Boks. Klase iegūst jaunu elpu – Autocross.lv jau vēstīja par kopējo tehnikas izaugsmi latviešu sportistu parkā, arī Igaunijā nemitīgi notiek aktivitātes, vai, vismaz pilotu maiņas.

Par Baltijas kausu kopumā – par galveno favorītu būs grūti kādu nosaukt. Zināms, ka ātra tehnika ir Ervīnam Grencim un Mārim Līcim, taču viņi Eiropas čempionāta plānu dēļ diez vai varēs aizvadīt pilnu sezonu. Līča gadījumā – labi, ja vispār vienreiz varēs startēt savās mājās. Nākamais rindā būtu Dāvis Aupe, taču šobrīd nav prognozējamas tehniskās lietas – tagadējo bagiju plānots pārdot, taču tā vietā jaunu uzbūvēt var nebūt laika, lai nezaudētu nevienu Baltijas posmu.

Līdz ar to jādomā, ka toni varētu diktēt tie, kuri brauks visos posmos. Kaut kādā mērā tā arī bija pērn – uzvarētājs Remē Rāmets piecos posmos guva divas uzvaras, savukārt sekotāji Jānis Ščerbickis un Vitauts Kurs pie uzvarām netika, kas nozīmē, ka tās tika braucējiem, kuri nestartēja regulāri, bet bija spēcīgāki (Aupe, Grencis, pirmajā posmā Kristjans Rajamē, par ko gan punktus nedabūja). Protams, tā ne tuvu nav regulāro dalībnieku vaina vai problēma, ka kāds kādu iemeslu dēļ nevar startēt.


informācija ņemta no autocross.lv

Komentāri (0)  |  2013-03-19 22:32  |  Skatīts: 760x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ